Johnny Depp-Amber Heard davasında “Türkiye” ayrıntısı!

23 Mayıs 2022 Pazartesi

Johhny Depp ve Amber Heard arasındaki olaylı mahkeme süreci devam ediyor. Mahkemede Depp’in 2007’de Türkiye’den satın aldığı bir yatla ilgili ayrıntılar yer aldı.

Hollywood yıldızı Johnny Depp’in Türkiye’deki bir yat firmasından satın aldığı lüks yat mahkeme dosyasına girdi. Depp’in 2007’de Türkiye’den aldığı yatı Amber Heard ile evlendiğinde “Amphitrite” olarak değiştirdi.

DEPP YATIN KABİNLERİNDEN BİRİNDE HERD’A ŞİDDET UYGULADI

Yat, Amber Heard’ın Depp aleyhindeki ifadesinde rol oynadı. Aktris, Depp’in onu yatın kabinlerinden birinde duvara çarptığını iddia etti. Heard, Depp’in sarhoş olduğunu ve tekneyi satmak zorunda kaldığı için üzgün olduğunu söyledi.

YATI HARRY POTTER’IN YAZARINA SATTI

Depp, yatı 2015 yılında 27 milyon dolara Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling’e satmıştı. Yat, sonra da ABD’li bir iş insanına satıldı ve şimdiki adı “Arriva” olarak biliniyor.

“JOHNNY HAYATIMI KURTARDI”

Öte yandan olaylı karalama davası sürerken ünlü aktörün meslektaşı Eva Green’in Deep’i savunmasının ardından bir destek de müzisyen Courtney Love’dan geldi.

HaberTürk’ün haberine göre; 1994’te hayatını kaybeden Kurt Cobain’in eşi Courtney Love, 1995 yılında Depp’in kendisinin hayatını kurtardığını anlattığı bir paylaşımda bulundu. Love, “Aslında herkesin önünde yargıda bulunmak istemiyorum ama size sadece Johnny’nin 1995’te Viper Room’un dışında Sal ile aşırı doz aldığımda bana kalp masajı yaptığını söylemek istiyorum.” dedi.

Ünlü müsizyen, “Johnny, ben kafayı sıyırmışken ve Frances tüm bu sosyal hizmet uzmanlarıyla birlikte acı çekerken, ona destek oldu. 13. doğum gününde bana hiç göstermediği dört sayfalık bir mektup yazdı. Beni gerçekten tanımıyordu bile.” ifadelerini kullandı.

Courtney Love, ayrıca Depp’in kızına yardımcı olduğu okuluna birkaç defa limuzin gönderdiğini de ifade etti.

 

Johnny Depp – Amber Heard kavgası büyüyor: Balayında beni öldüreceğinden korktum