Johnny Depp-Amber Heard davasında şoke eden sözler

13 Nisan 2022 Çarşamba

Johnny Depp-Amber Heard davasında şoke eden sözler

Oyuncu Johnny Depp’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle evliliğini sonlandıran Amber Heard’in avukatı Elaine Bredehoft tüyler ürperten bir iddia ortaya attı. Bredehoft, “Johny Depp müvekkilimi 3 gün boyunca esir alıp tecavüz etti.” dedi.

Jonny Depp ve eski eşi Amber Heard arasındaki hukuk savaşının ilk bölümünü Londra’da takip edenler, şimdi ikinci bölüm için gözlerini ABD’nin Virginia eyaletinde Salı günü başlayan davaya çevirdi.

Johnny Depp ile ilgili gerçek boşanma davasında ortaya çıktı

Duruşma sırasında Amber Heard’ün avukatlarından Elaine Bredehoft, Depp’in, 2015 yılında Avustralya’da bulundukları sırada Heard’ı üç gün boyunca rehin aldığını ve tecavüz ettiğini ileri sürdü. İddianın dudak uçuklatan kısmı ise bu sırada Depp’in bir likör şişesi de kullanmasıydı.

Johnny Depp ve Amber Heard mahkemeye çıkmaya hazırlanıyor. Çiftin evliliği Amber Heard’ün, Johnny Depp’ten şiddet gördüğü yönündeki suçlamaları nedeniyle bitmiş, aktör bu suçlamalara karşılık İngiltere’de “iftira” davası açmıştı.

Johnny Depp, kendisini “eşini döven biri” diye niteleyen 2018 tarihli haber nedeniyle The Sun’a ve gazetenin baş editörü Dan Wootton’a dava açmıştı. Ancak İngiltere’deki her iki dava da Johnny Depp aleyhine sonuçlanmış, mahkeme Amber Heard’ün haklı olduğuna karar vermişti.

‘YAŞADIKLARIMIN DETAYLARINI PAYLAŞMAK ACI VERİYOR’

Amber Heard olaylardan sonra yaptığı açıklamada, “Johnny, Washington Post’ta ev içi şiddet ve istismar deneyimlerimi paylaştığım yazım için bana dava açtı. Yazıda onun adını hiç kullanmadım. Sadece güçlü erkeklere karşı konuşan kadınlar için bunun bedelinin ne olduğuna dair fikirlerimi dile getirdim. Umarım bu süreç sonuçlanır ve yolumuza devam edebiliriz. Johnny için hep sevgi besledim ve tüm dünyanın gözü önünde geçmişte yaşadıklarımızın detaylarını paylaşmak bana acı veriyor” diye konuştu.

Benzer Haberler