Jennifer Lawrence’tan ‘Alacakaranlık’ itirafı! “Geri dönüş bile almadım”

29 Haziran 2023 Perşembe

Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, ‘Alacakaranlık’ seçmelerinde reddedildiğini açıkladı. Oyuncu, “Beni anında reddettiler. Geri dönüş bile almadım” dedi.

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, “Alacakaranlık” serisi için seçmelere katıldığını açıkladı. Bella rolü için aldığı ret cevabını anlatan oyuncu, “Geri dönüş bile almadım” dedi.

“BENİ ANINDA REDDETTİLER”

The Rewatchables programına konuk olan Jennifer Lawrence, “Alacakaranlık için seçmelere katıldım. Beni anında reddettiler. Geri dönüş bile almadım. Ama hayatım tamamen farklı olabilirdi. Sanırım bir yıl sonra Açlık Oyunları’na kabul edildim. Muhtemelen Winter’s Bone’dan hemen sonrasıydı” ifadelerini kullandı. Kayıp Rıhtım’ın aktardığına göre, Lawrence yalnızca “Açlık Oyunları” serisiyle tanınmamak için film aralarında başka yapımlarda da rol aldığını açıkladı. Lawrence, “Eğer Alacakaranlık’ta oynasaydım yine bunu yapıyor olacaktım. Ama bu sebeple Açlık Oyunları’nda oynamayacaktım çünkü Alacakaranlık çıkmıştı ve o da bir hayran kitlesi oluşturmuştu” dedi.

“HİÇBİR ZAMAN GEZEGENDEKİ EN ÜNLÜ KİŞİ OLMAK İSTEMEDİM”

Lawrence sözlerine şöyle devam etti:

“Açlık Oyunları’ndaki rol bana teklif edildikten sonra insanlarla bu karar hakkında konuşmaya çalıştığımda, onlara bu şöhret seviyesini açıklamak zordu. Bunun Alacakaranlık seviyesinde bir popülerlik olacağını düşünmüştüm ve bu hiçbir zaman aklımda olan bir şey değildi. Hiçbir zaman gezegendeki en ünlü kişi olmak istemedim. Bu benim için hayal ettiğimden çok farklı bir hayat.”

Jennifer Lawrence isyan etti! “Vajinam yüzünden çok kazanamayacağım”