İzzet Yıldızhan RTÜK Başkanı’na seslendi: Anama kadar hakaret ediliyor

15 Ocak 2022 Cumartesi

Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi isimlerin sahne kostümlerine laf eden İzzet Yıldızhan tepki gösterilince RTÜK Başkanı’na seslendi. Yıldızhan “Anama kadar hakaret ediliyor, benim hakkımı siz savunacaksınız” dedi.

Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi şarkıcıların sahne kostümleri hakkında “Sahne adabı denilen bir gerçek var. Külotla da sahneye çıkmasınlar” diyen İzzet Yıldızhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile RTÜK Başkanı’na seslendi.

“GİZLİ OPERASYON BAŞLATILMIŞ SANKİ”

Instagram hesabından bir videolu açıklama yapan Yıldızhan, “Bazı kadın meslektaşlarımın sahne kostümlerine ilişkin hakaret içermeyen görüşlerimi paylaşmıştım. Ancak bazı TV kanallarında mesleği gazetecilik olmayan kişilerin fütursuz ve mesnetsiz suçlamalarına maruz kaldım” dedi.

“Şahsıma ve aileme hakaret edenler hakkında hukuki süreç başlatıldı” diyen Yıldızhan “Reyting uğruna kamuoyunu yanıltmaya çalıştılar. Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım. Bu konuda şahsıma ve aileme yönelik hakaret ve aşağılama içeren haber ve yorumlara karşı hukuki süreci başlattığımı söylemek isterim” dedi.

Sözlerini sürdüren Yıldızhan, “RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve değerli üyelerine sesleniyorum. Kimse, insanlara kolayca bu kadar hakaret etmemeli. Benim aileme ve anneme hakaret ediyorlar. Ailem çok sıkıldı ve üzüldü. Gazetecilik bu mu? Benim hakkımı savunmanız gerekiyor. Lütfen gereğini yapın Sayın RTÜK Başkanı ve değerli üyeleri…” ifadelerini kullandı.

‘Külot’ eleştiri yapan İzzet Yıldızhan’a Hande Yener geçmişi hatırlattı

Benzer Haberler