GATA’daki görevinden alınan Ali Edizer Güdül Devlet Hastanesi’ne atanmış!

8 Ekim 2020 Perşembe

GATA’daki görevinden alınan Ali Edizer Güdül Devlet Hastanesi’ne atanmış!

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, gerici Ali Edizer’in Ankara’nın Güdül ilçesinde bulunan devlet hastanesine atandığı ortaya çıktı.

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Başhekim Yardımcılığı görevinden Medeni Kanun ile laikliği hedef alan ve çok eşliliği savunduğu için alınan Ali Edizer’in Ankara’nın Güdül ilçesinde bulunan devlet hastanesine atandığını açıkladı.

Görevinden alınan gerici Ali Edizer’den ‘Recep Akdağ’ itirafı!

Halk TV’de Gökmen Karadağ ile Açıkça programına katılan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ali Edizer ile ilgili önemli bir bilgi paylaştı. Gök, GATA’daki görevinden alınan Edizer’in Ankara’nın Güdül ilçesindeki devlet hastanesine atandığını öne sürdü.

AKP’den ilk Ali Edizer açıklaması

GünBoyu gazetesinin aktardığı konuşmaya göre CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Bu FETÖ yapılanmasından farksız yapılanmalar değiller bunlar. Sağlık Bakanlığının bugün Menzil tarikatının etkisinde olduğunu herkes biliyor. Böyle birini kimin GATA Başhekim Yardımcısı yaptığını öğrenmek istiyorum. Güdül Devlet Hastanesine vermişler kendisini” ifadelerini kullandı.

Gerici Ali Edizer tabiplik görevinden de açığa alındı

Benzer Haberler