İşte Galaxy A90 Geekbench’ten aldığı puan

13 Temmuz 2019 Cumartesi

İşte Galaxy A90 Geekbench’ten aldığı puan

Samsung’un sevilen A serisi ailesine uzun zamandır yeni üye ekleyeceği söyleniyordu. Galaxy A90 olarak isimlendirilecek olan bu model, A serisinin en güçlü telefonu olacaktı. Merakla beklenen telefon bugün performans testi uygulaması olan Geekbench’te ortaya çıktı.

Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 3458 puan ve çoklu çekirdek bölümünden 10852 puan almayı başaran Galaxy A90 , bu skorları ile oldukça dikkat çekiyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga setinden alması beklenen telefonda 6 GB RAM yer alacak.

Galaxy A90 Geekbench

4G ve 5G olmak üzere iki farklı varyant ile gelecek olan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkacak ancak kısa süre sonra Android Q güncellemesini de alacak. Amiral gemisi telefonlara kafa tutacak olan bu model, kamerası ile de çok konuşulacak gibi görünüyor.

Telefonun arka bölümünde 48 Megapiksel + 12 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü kamera kurulum yer alacak. Söylenene göre bu arka kamera ön tarafa da dönebilecek.

Galaxy Note 10 basın görselleri yayınlandı!

6.7 inç Full HD Plus Infinity-U Süper AMOLED ekran ile gelecek olan telefonun önümüzdeki Eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

 

Benzer Haberler