Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

İşte Fenerbahçe’nin WinWin programının bilançosu… Ali Koç bile şaşırdı

WinWin

Fenerbahçe’nin WinWin programında 123 bin forma 300 TL’den satılırken, kulübe 950 bin adet 20 TL’lik SMS bağışı toplandı. Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk gibi ünlülerin destek verdiği kampanyada iki günde 56 milyon TL’lik gelir sağlandığı açıklandı.

Fenerbahçe’nin, 4 Nisan’da startı verilen FENER OL kampanyası kapsamında ünlü isimlerin yer aldığı WinWin projesi önceki gece sona erdi. Kampanyada 300 TL değerinde olan formalardan 123 bin adet satın alındı.

Kulübe 20 TL’lik SMS bağışı 950 bin kez yapıldı. Böylece iki günde toplam 55 milyon 900 bin TL’lik destek sağlanmış oldu.

Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, “Bu kazançları UEFA’ya göstermeliyiz. Bu nedenle ay sonuna kadar forma satışlarının gelirlerinin tahsilini yapmak zorundayız” diye konuştu.

“Çok şanslıyız, iyi ki Fenerbahçeliyiz” diyen Başkan Koç, “Keşke tüm kulüpler bunu yapsa. Böyle bir rekabet çok tatlı olur. Fenerbahçe’de çok farklı bir kültür var. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik, herkesin tuzu oldu. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Umarım 2020 yılında sizin karşınıza göğsümü gere gere çıkarım. Fikret Orman, bize dokundurmadan geçmemiş. Kendisini tebrik ederim, dostluğumuz bakidir. Bu konuda da yarışmaya hazırız. Biz ilk defa denedik, sonuçlar ortada” ifadelerini kullandı.