İstanbul’da yaşayan Ukraynalı modelin şüpheli ölümü

12 Haziran 2021 Cumartesi

İstanbul’da yaşayan Ukraynalı modelin şüpheli ölümü

İstanbul’da 33 yaşındaki Ukraynalı model Anzelika Sraufant, balkondan düşerek hayatını kaybetti. Sraufant’ın düştüğü sırada evde bulunan Burak Ercan, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklandı.

İstanbul’da yaşayan 33 yaşındaki Ukraynalı model Anzelika Sraufant’ın balkondan düşerek hayatını kaybetmesine ilişkin o sırada evde bulunan ve sevgilisi olduğu belirtilen Burak Ercan çıkarıldığı adli makamlarca ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklandı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen şüpheli Burak Ercan burada savcılığa ifade verdi. Savcılık tutuklama talebiyle şüpheli Ercan’ı hakimliğe sevk etti.

“ELLERİMDEN KAYIP DÜŞTÜ”

Ercan’ın hakimlik sorgusunda Anzelika Sraufant’ın uyuşturucu almak için M.A.’yı çağırdığını, o sırada evde ikisinin bulunduğunu ve birden Sraufant’ın kendisini balkondan aşağıya attığını iddia etti.

Şüpheli Ercan’ın “Balkonda ben kendisini tutuyordum ancak ellerimden kayıp düştü. Daha önce de intihar girişiminde bulunmuştu. Defalarca kez bileklerini keserek fotoğraflar attı” şeklinde beyanda bulunduğu öğrenildi. Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Burak Ercan’ın ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Şüpheli Burak Ercan cezaevine gönderildi

Benzer Haberler