İstanbul’da bir AVM’ye aşı standı kuruldu

21 Haziran 2021 Pazartesi

İstanbul’da bir AVM’ye aşı standı kuruldu

‘Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kurulan aşı standında, aşılama Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi sağlık ekibi tarafından 25 Haziran’a kadar yapılabilecek.

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ‘aşı seferberliğine’ dahil olmak amacıyla böyle bir karar aldığını duyurdu.

Dileyen ziyaretçiler aşı randevusu almadan, bugünden itibaren alışveriş merkezinde kurulan aşı standında, Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi sağlık ekibi tarafından aşılanabilecek. Aşılama işlemi 25 Haziran’a kadar devam edecek.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen A.F. Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Mehmet Köklü, şunları ifade etti:

“Alışveriş merkezimizde kurulan aşı standı, İstanbul’da bir ilk olacak. Bu hizmeti, Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi iş birliğinde aşı olmak isteyen ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın ayağına getirebildiğimiz için mutluyuz. Aşılama kampanyamız ile ziyaretçilerimize bu hizmeti, İstanbul’da ilk defa bir alışveriş merkezinde sunulacak. Salgının en başından beri, Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan tedbirlere ek olarak kendi bünyemizde de toplum sağlığını korumaya yönelik tüm önlemleri titizlikle alıyoruz. Ziyaretçilerimiz, 21 Haziran Pazartesi günü itibarıyla beş gün boyunca alışveriş merkezimize gelip aşılarını olabilecekler. A.F. Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak aşı seferberliğinde de öncü olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Benzer Haberler