İSPARK’ta kartla ödemeye yüzde 5 indirim dönemi başladı

17 Nisan 2021 Cumartesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden İSPARK’ta İstanbulkart ve kredi kartla yapılan ödemelerde yüzde 5 indirim kampanyası başladı.

İSPARK, kent genelinde bulunan tüm otoparklarında kredi kartı ve İstanbulkart ile gerçekleştirilen ödemelerde indirim kampanyası başlattı. Yüzde 5 indirim fırsatı sağlayan kampanya, mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni dönemi “İSPARK’ta kart ile ödemede yüzde 5 indirim dönemi başladı. Artık bütün @ispark’larda kredi kartınızla veya İstanbulKart’ınızla daha hızlı ve hijyenik ödeme yapmak mümkün” diyerek duyurdu.

KARTLA ÖDEMEYE TEŞVİK

Pandemi ile birlikte, sürücülerin kartlı ve temassız ödeme sistemlerini kullanmaları için projeler geliştirdiklerini açıklayan İSPARK Genel Müdürü Murat Çakır, “Son iki yılda yaptığımız kampanya ve çalışmalarla kartla ödeme oranını artırdık. Yüzde 25’in üzerinde otopark ücretleri kartla ödeniyor ve her gün bu oran artıyor. Biz de hem sürücülerimize indirim sağlayarak onları teşvik etmek hem de pandemi döneminde nakit temasını azaltmak üzere yeni bir kampanya başlattık” demişti. Kredi kartı ve İstanbulkart ile ödemelerde yüzde 5 indirim fırsatı sağlayan kampanya İSPARK’ın tüm otoparklarında 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

Benzer Haberler