İsmail Küçükkaya’dan yeni yayın dönemi için ‘Atatürk’ kararı

21 Temmuz 2019 Pazar

Gazeteci İsmail Küçükkaya kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni sezonda her sabah Hikmet Özdemir’in Savaşta ve Barışta Kemal Atatürk kitabını okuyarak Atatürk’ü okuyacağı bildirdi.

Tatil fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan başarılı sunucu bir yandan da yeni yayın dönemine hazırlanıyor.

İsmail Küçükkaya sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, yeni sezonda her sabah, Fox Tv ekranlarında Hikmet Özdemir’in, Savaşta ve Barışta Kemal Atatürk adlı kitabını okuyacağını duyurdu.

Doğan Şentürk’ten ‘İsmail Küçükkaya kovuldu’ iddialarına cevap

SAVAŞTA VE BARIŞTA KEMAL ATATÜRK KİTABININ KONUSU

Profesör Hikmet Özdemir, Atatürk’ün kendini anlattığı tüm kaynakları ve eserlerini, sayısız belgeyi ve hatıraları inceledi. Özdemir, bizzat onu görüp tanımış olanların anlatılarından oluşan ve Atatürk’ün hayatını adım adım takip eden, onu seyrediyormuşuz hissini veren yepyeni bir Atatürk biyografisi yazdı. Yıllar süren bir emeğin eşsiz ürünü. Katkısız, yorumsuz, sadece kendi çağının insanı olarak Atatürk.

İsmail Küçükkaya “Yeni sezonda her sabah işte bu kitaptan okumalar yapacağız. Kahramanımızı ve onun fikirlerini daha yakından tanıyacağız.” diye bir tweet attı.

İŞTE O PAYLAŞIM:

Yeni sezonda her sabah işte bu kitaptan okumalar yapacağız. Kahramanımızı ve onun fikirlerini daha yakından tanıyacağız.

Benzer Haberler