iPad Air 4 büyük ekranı ile şaşırtacak

4 Haziran 2020 Perşembe

iPad Air 4  büyük ekranı ile şaşırtacak

iPad Air 4 ‘te radikal değişiklikler tercih edilebilir. En azından Çin medyasında son günlerde gezinen söylenti bilgiler bu yönde.

iPad Air 4 büyük ekranı ile şaşırtacak.Yeni iPad, 11 inç ekran ile gelebilir. Bunun yanında, Apple’ın bu kez Lightning port yerine de USB Type-C port tercih edeceği konuşuluyor. Bu bilgilerin kaynağında ise, ismini vermek istemeyen bir Apple tedarikçisinin olduğu belirtilmiş. Tabii bilgilerin devamı da var.

iPad Air 4

iPadAir4 tasarım detaylarının da 11 inç ekralı iPad Pro’ya benzeyeceği, dolayısıyla daha ince çerçeve ve Touch ID özelliğiyle gelmesinin muhtemel olduğu söyleniyor.

Apple’ın son yıllarda giderek büyüyen ekran politikasını izlediğini unutmamak gerekli. Yani iPad Air 4 söylentilerinin gerçekleşmesi zor değil. Ek olarak, koronavirüs salgını sebebiyle son dönemde tabletlere olan ilgilerde bir artış söz konusu ve bu bağlamda LCD’nin tablet ekranı üretimini artırdığı bilgisi geldi. LG, Apple’ın tabletleri için de üretim yapan bir firma.

Son bir detay olarak, yine söylenti boyutunda olan bir bilgiyi daha paylaşalım. 10.8 inç ekrana sahip iPad Pro’nun da bu yılın ikinci yarısında satışa sunulması gündemde.

Ash Vs Evil Dead Season 4 için hâlâ umut var!

Benzer Haberler