İntihar edeceğini söyleyip ortadan kaybolan oğluna seslendi: Yalvarıyorum, dön gel artık

29 Ekim 2019 Salı

İntihar edeceğini söyleyip ortadan kaybolan oğluna seslendi: Yalvarıyorum, dön gel artık

 Antalya’da, ailesine intihar edeceğine dair ses kaydı bıraktıktan sonra ortadan kaybolan Hakan Gökalp’ten (31), 4 gündür haber alınamıyor. Anne Emine Fidan, oğluna, “Yalvarıyorum, dön gel artık” diye seslendi.

Kepez ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde yaşayan ve işsiz olduğu öğrenilen Hakan Gökalp, geçen cuma sabahı kayıplara karıştı. Sosyal medya hesaplarını kapatan Gökalp, ailesine de intihar edeceğine dair ses kaydı bıraktı. Ses kaydında, “Olur da eğer kendime zarar verecek olursam, herkes beni affetsin. Benim çevremle sorunum yok. Ailemi de kendimi de mahvettim. Ne diyeyim başka. İnşallah hızlı bir şekilde toparlanırsınız” diyen Gökalp’in ailesi, polise ‘kayıp’ başvurusunda bulundu.

Aradan geçen 4 günde haber alınamayan Hakan Gökalp’in annesi Emine Fidan, oğlunun hayatından endişe ettiğini belirterek, “Oğlumun psikolojik sorunları vardı. Ancak tedaviden sonra düzeldi. Ardından testis kanseri teşhisi konuldu. Kemoterapi gördü. Saçları dökülünce canı sıkıldı. Oğlumun kendisine bir şey yapmasından endişe ediyorum” dedi.

 

ÇIK GEL ARTIK

Eşinden ayrıldığı öğrenilen 3 çocuk annesi Fidan,  oğluna “Ne olur oğlum dön gel. Ne olursun gel. Seni çok merak ediyorum. Beni çok üzdün biliyorum. Neredeysen çık gel oğlum. Yalvarıyorum. Çık gel artık” diye seslendi.

İki kez bileklerini keserek, bir kez de çamaşır suyu içerek intihar teşebbüsünde bulunduğu belirtilen Hakan Gökalp’i polis her yerde arıyor.

Benzer Haberler