Instagram ’da hızlı bir şekilde takipçi mi edinmek istiyorsunuz?

25 Ocak 2020 Cumartesi

Günümüzde en popüler sosyal medya kanallarından birisi de Instagram diyebiliriz. 2012’de Facebook tarafından satın alınan Instagram şu anda en faal kullanılan uygulamalardan biri. Her ne kadar kağıt üzerinde hala Facebook zirvede yer alsa da aslında Instagram’ın çok daha fazla kullanıldığını söyleyebiliriz.

İnsanlar artık Facebook’u genel olarak uygulama ara yüzlerine giriş yaparken üyelik kimliği olarak kullanıyorlar. Yani Facebook’ta çok fazla paylaşımda bulunmuyorlar. Instagram ise tam tersi, kullanıcıların genel olarak paylaşım yapmak ve yapılan paylaşımları takip etmek için kullandıkları bir kanal. Elbette bu kanalda popüler olmak da pek çok kullanıcı açısından önemli.

Huawei P30 Lite inceleme. Bu kez 64GB’lık!

Instagram’da ne derece popüler olduğunuzu gösteren iki kriter bulunuyor. Birincisi takipçi sayınız, ikincisi ise gönderilerinizin aldığı like yani beğeni sayıları.

Malum herkes hemen popüler olup, gönderileri binlerce kişi tarafından beğenilmiyor. Fakat böyle görünmek için de bazı illegal yollar mevcut. Bu illegal yolları Instagram takipçi satın alma 2020 başlığında sizlere anlatacağız.

Instagram takipçi satın alma 2020

Instagram’da yeni açtığınız bir hesabı anlık olarak binlerce takipçiye ulaştırmanız mümkün. Üstelik bu takipçilerin hepsi de organik oluyor. İşin tek kötü yanı ise aldığınız takipçilerin zamanla sizi takibi bırakmaları. Nasıl mı?

İnternet üzerinde takipçi satışı yapan pek çok kimse bulunuyor. Bunlardan belli bir ücret karşılığında takipçi satın alabiliyorsunuz. Burada tek önemli nokta hesap bilgilerinizi vermemeniz. Yani sadece Instagram kullanıcı adınızı söylemeniz bile sizin hesabınıza takipçi tanımlanması için yeterli. Dolayısıyla şifreye vs. gerek yok.

Siz bu takipçileri satın aldıktan sonra hesabınıza takipçi yağmaya başlıyor. 10 olan takipçi sayınız bir anda 1000’leri buluyor.

Sonrasında bir paylaşım yaptığınızda hesap sahibi ben bu kişiyi ya da sayfayı neden takip ediyorum diyerek takipten çıkıyor. Bu şekilde aldığınız takipçileri seri bir şekilde kaybediyorsunuz.

Beğeni hilesi de yapmanız lazım

Diyelim ki yüklü miktarda takipçi satın aldınız ve takibi bırakanlardan sonra da 2000 civarında bir takipçiniz kaldı. Yaptığınız paylaşımın az oranda like alması da hesabınızın fake takipçiye sahip olduğunu ortaya çıkarabilir.

Bunun için takipçi satın almanın yanı sıra beğeni hilesi de yapmanız gerekiyor. Bu hile sayesinde her gönderiniz otomatik olarak satın aldığınız düzeyde beğeniliyor. Böylece hesabınızı illegal yollarla popüler yaptığınız da fazla fark edilmiyor.

Elbette bu işlemlerin her zaman için riskli olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu riskler arasında hesabınızı kaybetme ya da Instagram’ın hesabınızı kapatması gibi olasılıklar da mevcut. Dolayısıyla bu tarz işlere girişirken dikkatli olmanızda fayda var.

Benzer Haberler