İnfaz yasasından çıktı ilk işi öldürmek oldu

11 Haziran 2020 Perşembe

İnfaz yasasından çıktı ilk işi öldürmek oldu

Hatay’da infaz yasasıyla cezaevinden tahliye edilen Erhan.Ü. isimli kişi, Ali Toksöz adlı kişiyi pompalı tüfek ile başından vurarak öldürdü. E.Ü ve babası Ş.Ü., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından pompalı tüfek ile birlikte yakalandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hatay’da infaz yasasıyla cezaevinden tahliye edilen Erhan.Ü. isimli kişi, Ali Toksöz adlı kişiyi pompalı tüfek ile başından vurarak öldürdü.

Erdoğan’dan infaz yasası savunması: Kamu vicdanının hassasiyetini dikkate aldık

Edinilen bilgilere göre, bir iş yerinde meydana gelen olayda, cezaevinden çıkan E.Ü. babası Ş.Ü. ile beraber, aralarında daha önce husumet bulunduğu öğrenilen Ali Toksöz’ün iş yerine geldi. E.Ü. burada pompalı tüfek ile Ali Toksöz’ü başından vurdu. Olayı gören çevredeki yurttaşların ihbar etmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Başından vurulan Toksöz’ün olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenilirken, babası ve yakınları sinir krizi geçirdi. Daha sonra olay yerinde yapılan incelemenin ardından, Ali Toksöz’ün cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

13 yıl hapse mahkum edilmişti…Yeni infaz yasası ile Emrah Serbes erken tahliye olacak!

E.Ü ve babası Ş.Ü., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından pompalı tüfek ile birlikte yakalandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MİT Kanunu: Gazetecileri içeride tutmak için kişiye özel yasa çıkardılar

Barolar, Adalet Bakanı ile bir araya geldi

Uluslararası Basın Enstitüsü: Dükel ve Yıldız derhal serbest bırakılsın

Benzer Haberler