İmamoğlu’nun düğününe katıldığı Cihan Yaşar, Burhan Kuzu’ya dava açıyor

2 Eylül 2019 Pazartesi

İmamoğlu’nun düğününe katıldığı Cihan Yaşar, Burhan Kuzu’ya dava açıyor

Eski AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’nun sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ‘terör örgütü üyesi’ olmakla suçladığı Cihan Yaşar açıklama yaptı. İmamoğlu’nun düğününe katıldığı Cihan Yaşar, “Bizim ailemizde bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın. Senin FETÖ ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir” dedi.

İmamoğlu’nun düğününe katıldığı Cihan Yaşar, Burhan Kuzu’nun sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ‘terör örgütü üyesi’ olmakla suçlamasına ilişkin açıklama yaptı. Eski AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar’ın yeğeninin düğün törenine katılmasına ilişkin Twitter’da “İmamoğlu, Batman’da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor, Diyarbakır’da ise HDPKK’lı belediye başkanına destek ziyaretinde bulunuyor. İmamoğlu, kısa sürede gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Seçim sürecinde HDPKK’nın verdiği desteğe karşı diyet borcunu ödüyor” demişti.

İmamoğlu’nun Batman’daki halay ve horon performansı beğeni topladı

“İspat etmeyen şerefsizdir”

Burhan Kuzu’nun terör örgütü üyesi olmakla suçladığı Cihan Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sözde Profesör Burhan Kuzu, Sn. İmamoğlu Batman’da terör örgütüne yakınlığı ile bilinen ailenin düğününe katılmış diyor. Kuzu, Bizim ailemizde bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın. Senin FETÖ ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir” ifadelerini kullandı.

“Dava açacağım”

Yaşar ayrıca dava açacağını belirterek şöyle konuştu, “Benim düğünüme terörist düğünü deyip, bizim terörist olduğumuzu söyleyen kuzu hakkında yarın dava açacağım. Bu ahlaksızlığın peşini bırakmayacağız!”

Benzer Haberler