İmamoğlu’ndan provokasyonu camiye taşıyan AKP’liye: Camide ahlak dışı hareket yapıyorsun

19 Mart 2021 Cuma

Zeytinburnu’nda bir açılışa katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu provokasyon girişimi ile karşılaştı. Provakasyon karşısında sakinliğini koruyan İmamoğlu için sosyal medyada, “Allah İmamoğlu sabrı versin” yorumları yapıldı. Camide de provakasyona uğrayan İmamoğlu, kendisine laf atan şahısa “Camide ahlak dışı hareket yapıyorsun” yanıtını verdi.

İstanbul’da Zeytinburnu Belediyesi tarafından yapılan Abay Kunanbayoğlu Meydanı açılışına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yine provokasyon girişimi ile karşılaştı.

İmamoğlu’nun üzerine yürüyen şahsın korumalar tarafından alandan uzaklaştırıldığı görüldü.

PROVAKASYON CAMİYE DE SIÇRADI

Açılıştan sonra gittiği camide de bir şahısın “Erdoğan’dan başka baba bilmiyorum ben” demesi üzerine İmamoğlu, “Camide ahlak dışı hareket yapıyorsun” yanıtını verdi.

 

DÜN DE EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ’NDE PROVOKASYON GİRİŞİMİNE MARUZ KALMIŞTI

Edirnekapı Şehitliği’nde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılımıyla tören düzenlenmişti.

Törenin ardından Yerlikaya ve İmamoğlu, şehit mezarlarına karanfil bırakırken, o sırada mezarlıkta bulunan eski İSMEK eğiticisi Mustafa İlker Yılmaz provokasyon girişiminde bulunmuştu.

Benzer Haberler