İlginç tesadüf! Köpeklerin havladığı iki farklı vatandaş aynı arabanın üzerine çıkarak kaçtı

Yayın tarihi: 4 Aralık 2023 Pazartesi 1:33 pm - Güncelleme: 4 Aralık 2023 Pazartesi 1:33 pm

Ataşehir’de sokak köpeklerinin havladığı iki farklı kişi aynı arabanın üzerine çıkarak köpeklerden kaçmaya çalıştı. Aracın sahibi ise sokak köpeklerini besleyen bir vatandaş olduğu ortaya çıktı.

Olay, Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesinde bulunan özel bir sitede meydana geldi. Gruplar halinde dolaşan başıboş köpekler, vatandaşlara saldırarak korkuya neden oldu. Başıboş sokak köpekleri aynı noktada farklı zamanlarda birçok vatandaşa saldırdı. Köpeklerin saldırısına uğrayan vatandaşlar park halindeki bir aracın üzerine çıkarak kurtuldu. O anlar ise güvenlik kamerası yansıdı. Aracının tavanı ezilen site sakini Özgür Saraç ise köpekleri düzenli olarak beslediğini, köpeklerin şüphelenmedikleri kimseye saldırmayacağını ifade etti.

Sokak köpeği motosiklet kazası yapan gencin başından ayrılmadı! Ambulans gelene kadar bekledi

KÖPEKLERE BAKAN KİŞİ KONUŞTU

Aracına çıkılan ve köpeklere baktığını ifade eden Özgür Saraç, “Bir ayda 2 sefer köpeklerden korkan arkadaşlar arabamın üzerine çıktılar. Kimsenin aklına gelmez arabanın üzerine çıkmak ama arkadaşlar nasıl aklına getirdi biz de bilmiyoruz. Köpeklerimiz sakin sakin yatarlar, kolay kolay kimseye saldırmazlar. Biz, 8 senedir hayvanlarla birlikteyiz. Köpeklerin saldırdığı çok nadirdir, muhtemelen bir şey hissetmiştir. Saldırma demeyelim sadece havlarlar, ısırmalarına şahit olmadık” dedi.

Sokağa terk edilen köpeğe vicdanlı bir el uzandı! Değişimi görenlerin içi ısındı

(İHA)

Kaynak: İHA