İbrahim Tatlıses oğluna ‘Yok öyle hayat’ dedi mirasını açıkladı

Yayın tarihi: 18 Nisan 2024 Perşembe 10:54 am - Güncelleme: 18 Nisan 2024 Perşembe 11:00 am

Oğlu Ahmet Tatlıses ve torunu Mert Tatlıses ile davalık olmasıyla konuşulan türkücü İbrahim Tatlıses miras açıklaması yaptı.

Türkücü İbrahim Tatlıses, bir süredir arasının bozuk olduğu oğlu Ahmet Tatlıses ve torunu Mert Tatlıses ile davalık olmuştu. İbrahim Tatlıses ‘Aramızda Kalmasın’ isimli magazin programına gönderdiği açıklamayla oğlu Ahmet Tatlıses’e reddi miras yapacağını açıkladı.

Programda yapılan açıklamada Tatlıses, şu ifadeleri kullandı:

“Ahmet, bana ‘aklı melaikeleri yerinde değildir’ diyerek iftira attı. ‘Sağlamdır’ raporu almak için beş tane hastane dolaştım. Hepsi, ‘akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetinmedim, bir de adli tıptan rapor aldım. Hakim, ‘Akıl sağlığı yerinde değilse, bin 500 şarkıyı nasıl ezbere okuyor?’ dedi. Ahmet şimdi görecek! Baba-oğul ilişkisi nasılmış, görecek.

‘KARDEŞLERİNİN DE MALINA ÇÖKMÜŞ’

Bodrum’da verdiğim dört evi de kendisinden alacağım. Evlatlıktan reddedemiyorum, ama reddi miras yapacağım. Ona verdiğim yedi dükkanı da daha önce batırdı, başkalarına devretti. Ben çocuklarıma ve torunlarıma bu güne kadar hep baktım. Hepsinin evleri, arabaları alındı, maaşları ödeniyor. Şimdi yeni bir site evler yaptırıyorum, o dairelerden de evlatlarıma vereceğim. Ama Ahmet adam olmaz! Kardeşlerinin de malına çökmüş. Artık yok öyle beleşten bir hayat! Bundan sonra babalık neymiş, görecek gününü!”

İbrahim Tatlıses torununa açtığı davayı kazandı

Tatlıses’ten oğluna ‘babalık nasıl yapılır öğren’ çıkışı

Kaynak: HABER MERKEZİ