Hyundai, elektrifikasyondaki yatırımlarına devam ediyor

Yayın tarihi: 2 Ocak 2024 Salı 7:00 am - Güncelleme: 1 Ocak 2024 Pazartesi 7:49 pm

Hyundai, Tayland’da IONIQ laboratuvarı açarak elektrifikasyondaki yatırımlarına devam ediyor. “IONIQLab”, yaratıcılığı geliştirirken Hyundai’nin elektrifikasyondaki uzmanlığını da vurguluyor. Ziyaretçilere açık olan laboratuvar , elektrikli mobilitenin geleceğini gözler önüne seriyor.

Hyundai , Tayland Bangkok’taki True Digital Park’ta geleceğin mobilitesini sergilemek ve gelişime liderlik etmek adına yepyeni bir tesis açtı. IONIQ Lab adı verilen tesisin açılışıyla birlikte Tayland’daki elektrikli araç (EV) devrimine öncülük edilirken özellikle bu  modelleriyle de sürdürülebilir inovasyona ağırlık verilecek.

Hyundai,

Laboratuvar , inovasyon ve sürdürülebilirlik için bir merkez görevi görecek. Bu iki unsuru tek bir yerde birleştirmek, Hyundai’nin mobilitenin geleceğine olan bağlılığını da gösteriyor. Hyundai Laboratuvarı, hareket özgürlüğünü, bağlantıyı, güvenliği ve çevre korumayı teşvik edecek. Tesis ayrıca, modelin sezgisel teknolojilerini ve ürünlerini keşfetmek için de ziyaretçilere ve potansiyel müşterilere dinamik bir alan sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Hyundai Pil üretmek için yeni bir fabrika kuruyor

 

Laboratuvar , IONIQ5’in tasarım konseptini ve yenilikçi özelliklerini bünyesinde barındıran bir tesis. Hyundai’nin N markası da gelecekte daha fazla performanslı elektrikli modellere yer verecek ve üst düzey sürüş performansını en son teknolojiyle birleştirerek mobilitede standartları yeniden belirleyecek.

Meross Akıllı Termostat Başlangıç Kiti İle Ucuza Isının!

Kaynak: TELE1