Hürriyet’in yalan haberine Elçin Sangu tepki gösterdi: Hiç haberim olmadı

15 Mart 2021 Pazartesi

Hürriyet’in yalan haberine Elçin Sangu tepki gösterdi: Hiç haberim olmadı

Oyuncu Elçin Sangu, Hürriyet gazetesi magazin yazarı Mehmet Üstündağ’ın “Yeni projeye kadar kendini eve kapattı!” başlıklı yazısını yalanladı.

Sangu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hiç haberim olmadı neden öyle yapmışım ki? Hep başkalarından duyuyorum aşk olsun Elçin” dedi.

Üstündağ bugünkü köşesinde şunları kaydetmişti:

“Güzel oyuncu Elçin Sangu, yeni bir projede yer alana kadar evden çıkmama kararı aldı! Sangu hem pandemi koşulları yüzünden hem de yüzü eskimesin diye sosyal detoksa girdi. 2015 yılında yayınlanan “Kiralık Aşk” dizisiyle yıldızı parlayan Elçin Sangu, şimdilerde evinden çıkmıyor! En son Ezel Akay’ın “9 Kere Leyla” filminde rol alan Sangu, yeni bir projeye kadar kendini eve kapatmaya karar vermiş. Hem pandemi koşulları yüzünden hem de yüzünün eskimesini istemediğinden bu kararı alan güzel oyuncu, şu sıralar bol bol senaryo okuyormuş. Ama aldığım duyumlara göre henüz bir projeye “evet” demeyi de düşünmüyormuş.

Yıllardır üst üste dizi yapan ve sinema filmlerinde oynayan 35 yaşındaki oyuncu, bu sayede hem yurtiçi hem de yurtdışındaki hayran kitlesini genişletmiş, ancak çok da yorulmuştu. Şimdi işlere uzun bir mola veren Elçin Sangu, bu süreci “sosyal detoks” olarak da değerlendiriyor.”

 

 

Benzer Haberler