How I Met Your Mother severlere müjde! Devam serisi yolda

22 Nisan 2021 Perşembe

How I Met Your Mother severlere müjde! Devam serisi yolda

2014 yılında final yapan How I Met Your Mother dizisinin devam serisi çekiliyor.

Variety’e göre Hulu’nun sipariş ettiği yeni şovun adı How I Met Your Father olacak ve başrolde oğluna 2021’de babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie’yi canlandıran Duff yer alacak. Hikayeyi anlatma şekli, Josh Radnor’ın canlandırdığı Ted Mosby’nin 9 sezon boyunca iki çocuğuna anneleriyle nasıl tanıştığını anlattığı ünlü sitcom’dakiyle benzer olacak.

Orijinal dizide olduğu gibi Sophie’nin arkadaşlarının da olay örgüsünde rol alması bekleniyor.

Independent Türkçe’den Clémence Michallon’ın aktardıklarına göre; Variety’nin projeye dair bilgi sahibi olan bir kişiye dayandırdığı haberine göre devam dizisinin orijinal diziye nasıl bağlanacağı ya da bağlanıp bağlanmayacağı belli değil. Duff, yayın kuruluşuna, “Kariyerimde harika karakterleri canlandırdığım için inanılmaz derecede şanslıydım ve Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.

How I Met Your Mother’ın büyük bir hayranı olarak, dizinin yapımcıları Carter Bays ve Craig Thomas’ın bebeklerinin devamı için bana güvenmeleri beni onurlandırıyor ve hatta biraz da geriyor. Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan’ın da rol aldığı How I Met Your Mother, 2005’ten 2014’e kadar CBS’de yayımlanmıştı. Duff, TV Land ağının şu anda 7’nci ve son sezonunda olan Younger dizisinde Kelsey Peters’ı canlandırdı.

Benzer Haberler