Hırsızın notu! Hakkını helal et abilerin gülü

8 Şubat 2022 Salı

Hırsızın notu! Hakkını helal et abilerin gülü

Antalya’da girdiği iş yerinde kahvaltı yapıp, banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çalan şüpheli, işyeri sahibine “Hakkını helal et abilerin gülü” yazılı not bıraktı.

Antalya’da 2 Şubat günü saat 04.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Kızılırmak Caddesi’nde çatı katından Hakan Düzgünkaya’ya ait iş yerine giren hırsızlık şüphelisi, önce kahvaltı yaptı. Ardından banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çalan şüpheli, su ısıtıcısı ve yemek yapmakta kullanılan elektrikli tencereyi aldı. Bunları bir poşete koyan şüpheli, bir çalışana ait montu da üzerine giydi.

Şüpheli iş yerinden çıkmadan önce, ‘Patron abi kusura bakma. Ofisine gizli girdim, çok açım. Muslukları ve dolaptan birkaç eşya aldım. Hakkını helal et abilerin gülü’ yazılı not bıraktı. Hırsızlığı sabah iş yerine gelen çalışan fark edip, polise bildirdi.  Adrese sevk edilen ekipler, kimliğini belirlediği şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

“ŞAKA GİBİ”

Hırsızın kendisine bıraktığı notu görünce şaşırdığını belirten Hakan Düzgünkaya, “Önce şaka yapılıyor sandım. Gerçeği öğrenince şok oldum. Keşke hırsızlık yapmadan gelip, istese verirdim. Bir de bana not bırakıp, helallik istemiş. Şaka gibi” dedi.

Sosyal medyada en çok kullanılan 8 dolandırıcılık yöntemi açıklandı

 

Benzer Haberler