Heyacanlı bekleyiş sona erdi! La Casa De Papel’in 3. Sezonu yayında.. La Casa De Papel yeni sezonu kaç bölüm?

19 Temmuz 2019 Cuma

La Casa De Papel hayranlarının merakla beklediği 3. sezon için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Peki La Casa De Papel’in 3. sezonu ne zaman başlıyor? La Casa De Papel’in 3. sezonu kaç bölümden oluşuyor? La Casa De Papel dizisinin 3. sezonu hakkındaki detaylara haberimizden ulaşbilirsiniz…

İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 3. Sezonu için bekleyiş 19 Temmuz Cuma günü itibariyle son buldu. La Casa De Papel’in 3. sezonu 8 bölümden oluşuyor. Forbes’e göre, 2018’deki yayın platformunda en popüler yabancı dil dizisi olan dizisi La Casa De Papel’in yeni sezonuyla pek çok soru işareti yanıt bulacak.

Yayın kanalı La Casa de Papel’in yayın kanalı 19 Temmuz’da üçüncü sezonu onayladığını duyurmuştu. Dizinin fanları, hayatta kalan hırsızlar – Tokyo, Rio, Nairobi, Helsinki, Denver, Profesör’ün yanı sıra Raquel ve Monica’yı bekleyen yeni maceraları heyecanla bekliyor. La Casa de Papel’in üçüncü sezon sloganı “tatil bitti” olarak belirlendi, bu da Tokyo, Rio ve Profesör’ün kimlikleri ortaya çıktıktan sonra İspanyol hükümetinin veya başka birinin soygun için peşinden geleceği anlamına geliyor.

BERLİN YAŞIYOR MU?

Yeni sezon fragmanında Berlin hayranları bir sürprizle karşılaşmıştı. İkinci sezonda veda ettiği düşünülen Berlin (Pedro Alonso) 3. sezon tanıtım videosunda yer alıyor, bu da yaşadığı beklentilerine neden oluyor.

ÜÇÜNCÜ SEZON FRAGMANLARI KAFALARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Ayrıca Denver’ın babası olan Moskova, polis tarafından vurulduktan sonra öldü. Helsinki, bazı rehinelerin yaralanmasından sonra rahatsız olduğu için Oslo’nun hayatını sonlandırdı. İkinci sezon sonunda en şaşırtıcı veda ise Berlin’den geldi. Kurşunların hedefi olan Berlin’in öldüğü düşünülmüştü ancak 3. Sezon fragmanları kafalarda soru işareti bıraktı.

Benzer Haberler