Hercai dizisinde büyük kriz

26 Nisan 2021 Pazartesi

Hercai dizisinde büyük kriz

ATV ekranlarında yayınlanan ve dün akşam final yapan Hercai dizisi setinde yaşananlar gündem oldu. Dizinin koordinatörü Suat Erdoğmuş, sosyal medya hesabından Akın Akınözü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Paylaşımında “Sete alkollü gelip hakaretler, küfürler savuruyor, set ekibini saatlerce bekletiyor” ifadelerini kullanan Erdoğmuş, şunları kaydetti:

“Son zamanlarda şahsım aleyhinde çıkan asılsız haberlere karşı işbu açıklamayı yapma zaruretim hasıl olmuştur. Olay günü olan 19/04/2021 tarihinde başrol oyuncularımızdan S. Akın Akınözü, sete çıkmayacağını söyleyip kendisinden ricacı olan tüm personele ters cevaplar verip ağza alınmayacak hakaret ve küfür içeren sözler söyleyerek seti terk etmiştir.

‘FİNAL BÖLÜMÜZÜ TEHLİKEYE ATMIŞTIR’

Bu arada S. Akın Akınözü, savcılığa gidip aslı astarı olmayan suçlamalarla tarafım ile ilgili şikayette bulunmuş, takribi 5/6 saat seti geciktirmiş, ona ait sahneler çekilmekten mecburen vazgeçilerek, senaryo üzerinde revizyonlar yapılmış, zamanında teslim edilmesi gereken final bölümümüzün yetişmesini tehlikeye atmıştır.”

Benzer Haberler