“Her şeyi göze alıyorum, seni öldürsem ceza yemem” diyerek, kadına saldıran erkek tutuklandı!

16 Nisan 2021 Cuma

“Her şeyi göze alıyorum, seni öldürsem ceza yemem” diyerek, kadına saldıran erkek tutuklandı!

Adana’da “Ben var ya seni öldürsem de ceza yemem. Benim yiyeceğim ceza 3-5 ay haberin olsun. Her şeyi göze alıyorum ben. 5 sene de 10 sene de yatsam göze alıyorum” diyerek evli olduğu kadına saldıran erkek tutuklandı.

Adana’da yaşandığı belirtilen kadına şiddeti sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını söyledi. Hayatlarından endişe ettiklerini belirtip, ‘Lütfen bize yardım edin’ notuyla paylaşılan görüntülerde saldırganın bir kadını dakikalarca darp ettiği görüldü.

​Saldırgan, kendisini görüntüleyen kişiye, “Çek, çek” diyerek kilitli kapıyı tekmeleyip, tükürerek küfürler ediyor. Görüntüyü çeken kişi, yanındaki bir başka kişiye, “Aradın mı polisi?” diyerek sesleniyor. Bu anları izleyen bir çocuğun ise görüntülere yansıyan seslerde, “Korkma, korkma” dediği duyuluyor.

Görüntülerde saldırganın, darp ettiği kadına “Ben var ya seni öldürsem de ceza yemem. Benim yiyeceğim ceza 3-5 ay haberin olsun. Her şeyi göze alıyorum ben. 5 sene de 10 sene de yatsam göze alıyorum” ifadeleri yer aldı.

Saldırgan, yere düşürdüğü kadını darp etmeye devam ettiği ve görüntüyü çeken kişiye hakaret ettiği kaydedildi.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Adana Valiliği, G.A.A’nın evli olduğu Z.Ç. isimli erkek tarafından darp edildiği görüntüleri sosyal medyaya düşmesinin ardından yazılı açıklamada bulundu.

Açıklamada, “14 Nisan 2021 günü saat 17.55’te 155 Polis İhbar Hattı’na gelen ihbar üzerine emniyet güçlerimiz olay yerine intikal etmiş ve İran uyruklu müşteki şahıs olan G.A.A.’yı olay yerinden alıp tedavi için Adana Şehir Hastanesine götürmüşlerdir. İlgili şahıs gözaltına alınmıştır. Müşteki şahıs G.A.A. verdiği ifadede resmi nikâhlı eşi olan Z.Ç. ile tartıştıklarını ve eşinin kendisine hakaret edip darp ettiğini beyan etmiş eşinden davacı ve şikayetçi olmuştur. Bunun üzerine müşteki şahıs G.A.A. hakkında ‘önleyici tedbir kararı’ uygulanmıştır. 14 Nisan 2021 günü gözaltına alınan şüpheli şahıs Z.Ç. 15 Nisan 2021 günü çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler