Helil Kınay’dan esnaf ziyareti: Esnafların sorunları masaya yatırılacak

Yayın tarihi: 27 Şubat 2024 Salı 6:38 pm - Güncelleme: 27 Şubat 2024 Salı 6:38 pm

Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar Belediye Başkan Adayı Esenlik Mahallesi Muhtarı Zakir Çin ve Bahçelievler Muhtarı Mehmet Kösen’i ziyaret etti. Muhtarlarla sohbet eden Kınay, gittiği mahallelerde esnaf ziyaretinde bulundu.

ESENLİK MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

CHP Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay, ziyaretlerine Esenlik Mahallesi Muhtarı Zakir Çin ile başladı. Muhtarın dile getirdiği sorun ve önerileri dinleyen Kınay, bu sorunları çözmek için yürütecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Muhtarlık ziyareti sonrası Esenlik Mahallesi Sevgi Yolu ve Ordu Caddesi’nde esnafı ziyaret eden Kınay, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların dertlerini dinleyen Kınay, hep birlikte bu sorunları çözmek için çalışacaklarını belirterek, esnafların sorunlarının masaya yatırılacağını dile getirdi.

BAHÇELİEVLER ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ziyaretlerine Bahçelievler Muhtarlığı ile devam eden Kınay, Bahçelievler Muhtarı Mehmet Kösen’i ziyaret etti. Bahçelievler’in yaşadığı problemleri dinleyen Kınay, tüm muhtarlarla yapacakları görüşmelerle birlikte bu problemleri çözeceklerini ifade etti. Muhtarlık ziyareti sonrası mahalle esnafı ile bir araya gelen Kınay, esnafın sorunlarını ve önerilerini dinledi. 1 Nisan’dan sonra sıkı bir çalışma yürüteceklerini belirten Kınay, sorun yaşayan her esnafla ilgileneceklerini ve Karabağlar’ı birlikte dönüştüreceklerini ifade etti.

HER BİR İNSANIMIZ AYNI HAKKA SAHİP

Esnaf ziyaretlerinden sonra Karabağlar Kültür Merkezi’ne geçen Kınay, burada Karabağlar örgütüyle seçim koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Mahalle Temsilcileri ve Karabağlar Belediye Meclisi Üyeliği Adayları ile bir araya gelen Kınay, “Biz Karabağlar’ın her bir yerine, 58 mahallesinin hepsinin aynı olduğu, her bir insanımızın aynı haklara, aynı söze, aynı değere sahip olduğu inancıyla beraber mücadele ediyoruz. Önce kendimizden başlayarak, kendi inancımızı ve sözümüzü büyütmek zorundayız” dedi.

Kaynak: TELE1