Hayrettin Karaman şok geçirdi: Hem karşı cinsle hem de kendi cinsleriyle…

24 Ocak 2019 Perşembe

Hayrettin Karaman, “Bu gençler yakın bir köyden traktörle gelmişlerdi. Aralarında cinsel hayatı, seslerini kısmadan konuşmaya başladılar, kulaklarıma inanamadım; hem karşı cinsle hem de kendi cinsleriyle cinsel deneyimlerinden söz ediyorlardı!” diye yazdı.

AKP’ye yakın Yeni Şafak gazetesi yazarı Hayrettin Karaman, bugünkü köşesinde “Hangi gençlik ve nasıl eğitim” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “fetvacısı” olarak bilinen Hayrettin Karaman yazısında, Türkiye’deki genç nüfusa dikkat çekti ve AKP hükümeti tarafından seçmeli ders olarak müfredata eklenen dini derslere talep olmadığını ifade etti.

İmam Hatip öğrencilerinin “Deizme kaydığı” şeklinde eleştirilere değinen Karaman, “Yakın zamanlarda bir deizm korkusu sardı çevremizi, gençlerimizin bu inanca kaydıkları konusunda uyarılar, yazılar ve müzakerelere şahid olduk, sonra bir araştırma yapıldı ve görüldü ki, öyle büyük sayıda bir kayış yok. Evet deizme önemli bir kayış yok ama, iyiye, hayra, bizim değerlerimize, İslam’a, güzel ahlaka da bir kayış yok!” şeklinde yazdı.

“Bir Anadolu güzellemesi yapıp duruyoruz. Bu bölgelemede Anadolu’nun karşısına ne konuyor merak ediyorum; çünkü şimdi Anadolu büyük şehirlerde ve dünya da Anadolu’da” sözleriyle yazısına devam eden Hayrettin Karaman, Anadolu’da bir kaplıca gittiğinde, soyunma odasında gençlerin konuşmalarını duyduğunu belirterek şöyle yazdı:

“En az otuz yıl önce muhafazakâr bir Anadolu şehrine ait bir kaplıcaya gitmiştim. Soyunma-giyinme yerleri basit odacıklardan ibaret idi ve ayıran duvarlar da ince, bu sebeple bitişik odaya gelen kalabalık gençlerin konuşmalarını rahatça duyuyordum. Bu gençler yakın bir köyden traktörle gelmişlerdi. Aralarında cinsel hayatı, seslerini kısmadan konuşmaya başladılar, kulaklarıma inanamadım; hem karşı cinsle hem de kendi cinsleriyle cinsel deneyimlerinden söz ediyorlardı!”

Benzer Haberler