Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Ahmet Hakan’a olay sözler: ‘Tek ilkeniz, cafelerde oturup manken tavlamak, Ramazan’da, patronun yatına binmek’

Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ı bugünkü köşesinde sert sözlerle eleştirdi.

Karahasanoğlu, “Yıllarca Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapıp başarılı olamayan, şimdilerde ise çareyi ‘yanaşmakta’ bulan A. Hakan, ‘Emine Erdoğan’ın kadına yönelik şiddet konuşması ve Akit’in terbiyesizliği’ başlığı ile ilkesizliğini sergilemiş” dedi.

Karahasanoğlu, “Düne kadar, Erdoğan karşıtlığı yapmak için, Akit’e saldıran bu ilkesiz adam, şimdi de Erdoğan savunması yapıyormuş gibi bir görüntü ile Akit’e saldırmış. İlke olmayınca tek ilkeniz, cafelerde oturup, manken tavlamak olunca Ramazan’da, patronun yatına biner, gündüz vakti kendisine yiyecek ikramında da bulunursunuz” ifadesini kullandı. Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan için ‘Çareyi Erdoğan’a yaranmakta buldu’ diye yazdı.

Emine Erdoğan’ın 25 Kasım’daki konuşmasına yönelik eleştirilerinin yerine ulaştığını söyleyen Karahasanoğlu, bu isimlerin Ahmet Hakan’a ulaştığını dile getirdi.

 

Milletvekili farkı azaldı: AKP yönetimine, belediye başkanlarına kızanlar gidiyor

loading...