Hastane önünde tekme tokat ve terliklerle kavga ettiler

27 Temmuz 2022 Çarşamba

Sultangazi’de hastanede önünde kadınlardan oluşan iki grup tekme, tokat ve terliklerle birbirlerine saldırdılar. Cep telefonuna kaydedilen olayda kadınların polise rağmen kavgaya devam ettiği görüldü. 

Sultangazi’de, geçen pazar günü (24 Temmuz) iki grup kadın arasında tartışma yaşandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Taraflardan biri, tartıştığı kişilerin kendisine saldırdıklarını ve darp ettiklerini öne sürerek, şikayetçi oldu.

HASTANEDEN ÇIKMASINI BEKLEDİLER

Şikayet üzerine polis, darp raporu almak için kadını Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Acil servis önüne gelen karşı taraf, darp etmedikleri halde kendilerinden şikayetçi olduğunu iddia ettikleri kadının hastaneden çıkmasını bekledi.

TEKME TOKAT TERLİKLERLE BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Hastanedeki işlemlerin ardından polis merkezi amirliğine götürüleceği sırada şikayetçi kadın ile dışarıda bekleyen karşı grup sözlü tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Polislere rağmen kadınlar tekme, tokat ve terlikleriyle birbirlerine saldırdı.

Polis, güçlükle ayırdığı iki tarafı da karakola götürdü. O anlar ise hastane önünde bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Adalar vapurunda kadın turistlerin tokatlı kavgası kamerada

 

Benzer Haberler