Hande Yener gericilere inat sahneye çıktı, cevabı 50 bin Batmanlı verdi

9 Mayıs 2022 Pazartesi

Hande Yener gericilere inat sahneye çıktı, cevabı 50 bin Batmanlı verdi

Gericilerin Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması adına baskı yaptığı Hande Yener‘in konserine 50 bin Batmanlı geldi. Hande Yener’in konserine on binlerce Batmanlı vatandaşın gelmesi gericilere adeta cevap oldu.

Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonluk kutlamalarında popçu Hande Yener sahne aldı. 50 bine yakın kişinin katıldığı kutlamada Hande Yener en sevilen şarkılarıyla Batmanlıları coşturdu.

TFF 3. Lig’i şampiyon olarak tamamlayarak 2. Lig’e yükselen Batman Petrolspor’un başarısını kutlamak için Hande Yener’in Batman’da konser vermesine Hüdapar, Saadet ve Yeniden Refah partilerinin Batman il başkanlıkları karşı çıkmış, konserin iptal edilmesini istemişlerdi.

HÜDAPAR, Saadet ve Yeniden Refah Hande Yener’i hedef gösterdi

GERİCİ İSİM HEDEF ALMIŞTI

Hüdapar Batman İl Başkanı Davut Şahin, “Maalesef Petrolspor’un başarısını kutlayalım derken Batman’a bir kadın şarkıcı getirilmeye çalışılıyor. Getirilmek istenen kadın şarkıcı; inancımıza, örfümüze, geleneğimize, milli düşüncemize kesinlikle yabancı ve tamamen ifsada dönük bir yapıda olduğu; nerede sahneye çıkmışsa oranın tamamen ifsada büründüğü bir profildir” demişti. Hande Yener, Instagram hesabından konsere ait paylaşımlar da yaptı.

Hande Yener: Daha açık ve cesurunu giyeceğim

 

Benzer Haberler