Hande Sarıoğlu fazla yorum gelince açıkladı: Alnım, göz kenarlarım ve dudaklarımda…

16 Temmuz 2021 Cuma

Hande Sarıoğlu fazla yorum gelince açıkladı: Alnım, göz kenarlarım ve dudaklarımda…

Spor spikeri Hande Sarıoğlu, paylaştığı bir selfie’ye çok fazla yorum gelince, “Benim alın ve göz kenarlarımda botoks, dudaklarımda dolgu var” dedi.

Oryantal dans videosu sonrası Habertürk’teki işine son verilen spor spikeri Hande Sarıoğlu, yüzüne yaptırdığı estetikleri açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı bir selfie’ye gelen yorumlar üzerine Sarıoğlu, şu açıklamayı yaptı: “Benim alın ve göz kenarlarımda botoks, dudaklarımda dolgu var”

HANDE SARIOĞLU KİMDİR?

Hande Lala Sarıoğlu, 19 Eylül 1988’de Düzce’de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı.

2011’de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX’ta Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı. Şubat 2016’da TV8 kanalında başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı.

2017’nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor’da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk’te çalışmaya başladı. Emin Çağlar ve Fatih Altaylı’nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019’daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı.

Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı oryantal dans videosu nedeniyle Habertürk’teki işinden ayrıldı.

Benzer Haberler