Haluk Levent katledilen Onur Şener’in kızı için sahne aldı!

4 Ekim 2022 Salı

Şarkıcı Haluk Levent, Kuruçeşme’de sahne aldı. Levent, konserin gelirlerini katledilen Müzisyen Onur Şener’in kızı için harcanacağını söyledi. Levent, “Amaç farkındalık yaratmak” dedi.

Ankara Çayyolu’nda bir mekanda sahne alan Müzisyen Onur Şener, istek şarkıyı bilmediği için dövülerek öldürüldü.  Onur Şener’in katledilmesi kamuoyunda büyük bir üzüntü ile karşılandı.

Şarkıcı Haluk Levent, katil zanlılarının ikisinin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda bürokrat ve birinin Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ’de mühendis olduğunu duyurdu.

Cinayetle ilgili 5 kişiden 3’ü tutuklandı, 2’si ise serbest bırakıldı. Katil zanlıları ifadelerinde cinayet için birbirlerini suçlarken gözaltı sırasında ellerindeki bandajlar dikkat çekti.

Onur Şener cinayetinde şüphelilerden çelişkili ifadeler

ONUR ŞENER’İN KIZI İÇİN SAHNEYE ÇIKTI

Sanatçı Haluk Levent, Kuruçeşme Paraf Açık Hava’da bu akşam sahneye çıktı. Yoğun ilgiyle karşılaştığı konserinde Haluk Levent çeşitli albümlerinden parçalar seslendirdi. Seyircileri coşturan sanatçı yaptığı açıklamayla bu akşamki bilet gelirinin Onur Şener’in kızının eğitim masraflarına harcanacağını duyurdu.

Haluk Levent, “Bu akşam bu konserin bir anlamı var, amaç farkındalık yaratmak. Bu konserin kalan gelirinin tamamı müzisyen Onur kardeşimizin çocuğu için olduğunu söyleyeyim” dedi. Levent’in bu açıklaması seyirciden alkış aldı.

Haluk Levent’in kurduğu Ahbap’ın Twitter sayfalarından biri çalındı