Hakan Ural’ın sağlık durumunda yeni gelişme! Hesabından duyuruldu

12 Kasım 2021 Cuma

Hakan Ural’ın sağlık durumunda yeni gelişme! Hesabından duyuruldu

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural tedbir amaçlı hastaneye kaldırılmıştı. Ural’ın sağlık durumunun kötü gittiği yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. Ural sağlık durumunda yeni bir gelişme yaşandı.

Hafta içi Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural koronavirüse yakalanmıştı.

Bir süredir programa katılamayan Hakan Ural, sosyal medya hesabından ilk olarak soğuk algınlığı geçirdiğini duyurmuştu. Ancak ilerleyen günlerde durumu ağırlaşan Hakan Ural, hastaneye giderek PCR testi yaptırmıştı. Ural’ın ilk günlerde negatif çıkan test sonucu bir süre sonra pozitife dönmüştü. Ural, bunun üzerine tedbir amacıyla hastaneye yatırılmıştı. Hakan Ural’ın sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülmüştü.

Tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Hakan Ural, güzel haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

“Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler.”

Hakan Ural’ın son durumunu Deniz Akkaya açıkladı

Hakan Ural’ın son durumunu canlı yayında açıkladı

Hakan Ural’ın sağlık durumu ile ilgili önemli iddia

Benzer Haberler