Hakan Sabancı’ya ‘Hakoş’ demek suç: Aygül Aydın’a hapis cezası

6 Ağustos 2021 Cuma

Aygül Aydın’a sosyal medyada yaptığı Hakan Sabancı hakkındaki paylaşımlar sebebiyle verilen 1 aylık uzaklaştırma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün hapis cezası verilmişti. Aydın şimdi de Sabancı’ya ‘Hakoş’ dediği için hapis yatacak.

İşadamı Hakan Sabancı’nın avukatları, Aygün Aydın’ın sosyal medyada müvekkilleri için ‘Hakoş’ ile ‘şapşal’ gibi sözler sarf ettiği, tehdit ve tacize devam ettiğini öne sürdü. Odatv’de yer alan habere göre, mahkeme, 2. kez tedbir kararını ihlal eden Aydın’ı bu kez 15 gün hapse çarptırdı.

“ALLAH BİN TÜRLÜ BELANI VERSİN”

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı hakkında Instagram’dan açıklama yapmış, “Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin.

Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu herkes öğrenince mi rahatsız oldun p.. kurusu! Diğer pısırık kızlar gibi orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Kalk şimdi haysiyetsiz haysiyetsiz kadın haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam elbette avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün arkasına saklanacaktır” ifadelerini kullanmıştı.

Arzu Sabancı: Ülkemde mülteci istemiyorum

Hakan Sabancı’ya sert sözlerle yüklendi: Beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu