Hadi Özışık güzellemeye çalışırken neye uğradığını şaşırdı

Yayın tarihi: 6 Ekim 2021 Çarşamba 7:05 am - Güncelleme: 30 Haziran 2022 Perşembe 9:35 am

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘fiyatlar uygun’ açıklamasının ardından Tarım Kredi Kooperatifi güzellemeye çalışan Hadi Özışık, neye uğradığını şaşırdı.

Erdoğan, Kısıklı’daki Tarım Kredi Kooperatifleri satış mağazasından alışveriş yaptı.

Market çıkışında açıklama yapan Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun”ifadelerini kullandı.

Tanzim marketler için talimat verdiğini ifade eden Erdoğan, “Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik” dedi. Erdoğan’ın ‘fiyatlar uygun’ açıklaması sonrasında Tarım Kredi Kooperatifleri’nin satışa sunduğu ürünlerle bir başka markette satılan aynı ürün arasında fiyat karşılaştırması yapan İnternethaber haber sitesinin kurucusu ve suç örgütü lidri Sedat Peker’in ifşa ettiği Hadi Özışık, zor anlar yaşadı.

Özışık’ın fiyat karşılaştırması yaptığı salça ve toz şeker, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin satış mağazasında daha pahalı çıktı.

Durum karşısında şaşkınlığını koruyamayan Özışık, “Ya Mustafa sen bunları özellikle mi seçtin? Bak bunlar fiyatları sonradan indirmiş olabilirler”ifadelerini kullandı.

TELE 1 yerinde görüntüledi! Erdoğan’ın marketi daha pahalı çıktı

Erdoğan’ın uygun dediği market pahalı çıktı