Gülse Birsel merakla beklenen komedi dizisini anlattı

3 Şubat 2022 Perşembe

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, yeni dizisi hakkında açıklamalarda bulundu. Birsel dijital bir platformda yayınlanacak olan yeni dizisinin hazırlıklarını sürdürdüğünü söyleyerek, “Gerçek mekanlarda çekilen bir dizi olacak, sitcom değil” dedi.

Son olarak TV8’de yayınlanan Jet Sosyete dizisiyle ekranlarda olan Gülse Birsel uzun bir aranın ardından yeni dizi projesiyle ekranlara dönüyor. Yeni dizisi hakkında açıklama yapan Gülse Birsel, “Gerçek mekanlarda çekilen bir dizi olacak, sitcom değil” dedi.

Geçtiğimiz aylarda dijital bir platformda yayınlanacak olan yeni komedi dizisinin hazırlıklarına başladığını duyuran Birsel,  diziyle ilgili ilk defa konuştu. Yeni dizinin hazırlıklarını tam gaz sürdüren Birsel, Masa dergisine verdiği röpörtajda şu ifadeleri kullandı:

“8 bölümlük bir komedi dizisi. Dijital bir platforma. Sitcom değil, yani stüdyoda gülme efektli vs değil, gerçek mekanlarda. Güzel bir oyuncu kadrosu planlanıyor. Yazın çekim olur gibi düşünüyoruz. Ama senaryo yazımı aşamasındayım şu an. Güncel bir hikaye. Başka bir ipucu veremiyorum.”

MİT haberleri nedeni ile yargılanan gazetecilere verilen ceza onandı

Benzer Haberler