Gönül Yazar: Geceleri yalnızlıktan ağlıyorum

Yayın tarihi: 9 Mayıs 2022 Pazartesi 9:12 am - Güncelleme: 9 Mayıs 2022 Pazartesi 9:12 am

Türk sanat müziği şarkıcısı ve oyuncu Gönül Yazar, geçen hafta geçirdiği kaza nedeni ile sol gözünü kaybetme riski ile karşı karşıya kalmasının ardından yaptığı açıklamada yalnızlıktan şikayet ederek, “Yapayalnızım. Geceleri yalnızlıktan ağlıyorum” dedi.

Şarkıcı ve oyuncu Gönül Yazar, Sabah yazarı Tuba Kalçık’ın sorularını yanıtladı. Yalnızlıktan şikâyet eden Yazar, “Annem, babam ve ablam öldü. Kızım var ama o da Bodrum’da yaşıyor. Zaten kızım anneci bir çocuk da değil. Arkadaşlarına daha çok düşkün, onlarla mutlu oluyor” şeklinde konuştu.

Yazar, “Babamın ikinci evliliğinden iki tane erkek kardeşim var. Onlar ve çocukları benimle ilgileniyor. Sık sık görüşüyoruz” dedi.

“ÇOCUĞUMU İSVİÇRE’DE DOĞURMAK ZORUNDA KALDIM”

Erol Simavi’den evlilik dışı bir çocuk doğuran Gönül Yazar, bu konuyla ilgili yaşananları şöyle anlattı:

“Zorluk yaşadım. Çocuğumu gidip İsviçre’de doğurmak zorunda kaldım. Kimseyi üzmek istemedim. Eşi Belma Hanım’a saygımdan bunu yaptım. Gözüne hiç gözükmedim yani.”

“Hem eşinin çocuğunu taşıyıp hem de onunla aynı kuaföre, aynı mekanlara gidebilecek biri değilim. Ben başından beri Belma Hanım’a büyük saygı duydum. Kızımın bir annesi bensem diğer annesi de o… Benim ona olan saygımdan dolayı Belma Hanım beni çok sever.”

“FİLM GİBİ BİR HAYAT YAŞADIM”

“Film gibi bir hayat yaşadım desem yeridir… Hep onurlu bir hayat yaşadım, benim için çok önemli bu” diyen Yazar, konuşmasına şöyle devam etti:

“Talk şovcular, beni görür görmez parmaklarını kaldırıp ‘Kaç koca aldın, kaç yaşındasın?’ diye soruyordu. Flört etmek yerine evlenmeyi tercih ettim. Bazı kadınlar gibi otel odalarında cebime dolarları doldurup dönmedim.”

Gönül Yazar sol gözünü kaybetti