Gökyüzü falı

29 Kasım 2020 Pazar

Cengiz Gündoğdu

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Erkeklere uyarı. Çoktandır iş toplantıları gerekçesiyle eve geç geliyorsunuz. Karınız bu numaranızdan kuşkulandı. Sizi takibe alacak. Dikkatli olun. Kadınlara uyarı. Bu hafta arkadaşlarınızla lafı uzatacaksınız. Bu yüzden pilav yanacak. Akşama kavga çıkabilir.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)
Yıldızınız işten kovulma olasılığını gösteriyor. Öküz, boğa, inek gibi hayvanların saldırısına uğrayabilirsiniz. Dikkat edin. Nişanlınız aldatıldığını anlayıp size kafa atacak. Kadınlar için, yüksek topuklu ayakkabı giymeyin. Topuğun kırılma olasılığı yüksek. Zayıflamak için günde bir kez yumurta yemek yeterlidir. Evli kadınların yıldızı boşanmayı gösteriyor.

İkizler (22 Mayıs-22 Haziran)
Flört ettiğiniz kişi uzmanlık numarasıyla yurt dışına gitmeyi düşünüyor. Dikkat edin, izin vermeyin, sizi aldatacak. Uzun yolculuklara çıkmayın. Şeftali yerken dikkat edin. Yakında bir gece azı dişiniz ağrıyacak, haberiniz olsun.

Yengeç (23 Haziran-22 Temmuz)
Denize girerken dikkat edin, yengeç sizi ısırabilir. Akrabalar arasında büyük kavga çıkabilir. Dört yaralı gözüküyor. Giyim tarzınızı hemen değiştirin. Yoksa trafik kazası görünüyor. Sık sık mantı yemeyin, Edirne tava ciğer tavsiye edilir.

Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Deniz mevsimi geldi. Dikkat edin, yıldızınız denizde boğulma gösteriyor. Açılmayın kıyıda yüzün. Flörtünüzün “Gel yüzelim.” önerisini dikkate almayın. Size tecavüz edebilir. (erkeklere uyarı) Denizde sakın açılmayın. Karınız bir motorun size çarpmasını ve sizin gebermenizi bekliyor. Hemen arkanızda oturan erkek, sizi aldatmayı düşündüğü kişi.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Araba park yeri yüzünden sitede çok büyük kavga gözüküyor. Kavgadan uzak durun, mümkünse arabanızı satın, park derdinden kurtulun. Yoksa kavgada bıçakla adam yaralanacaksınız. Hapis görünüyor. Merdivenlerden çıkarken dikkat edin. Kalp krizi geçirebilirsiniz.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)
Yıldızınızda çorba içerken boğulma olasılığı yüksek. Gece yatarken çoraplarınızı çıkarmayın. Ayrıca karşılıklı aldatma var. Siz karınızı, karınız sizi aldatacak. Karınızın aşığı size çok kızıyor, ve sizi zehirlemeyi düşünüyor. Tadımlık olarak bir köpek alın. Yemeğinizi
önce köpek yesin, bir dakikada ölmezse ne ala…

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Akrep sokmasından zehirlenme ve ölüm oranı çok yüksek. Ayrıca banyoda yıkanırken düşme olasılığı yüksek. Siz banyoya girince karınız yerleri cilalıyor, basıp düşüp beyin kanamasından gebermenizi bekliyor. Evde yıkanmayın, hamama gidin.
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Merdivenlerden düşme olasılığı gözüküyor kadınlar için. Merdivenlerden inerken kocanız arkada olmasın. Sizi itebilir ve ölümünüze sebep olabilir. Kocanızın yanında duran esmer kadına dikkat edin.
Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)
Libidonun etkisiyle bilinç altı güdüler harekete geçecek. Bu durumda çıplak yatmayın. Her an fırlayıp sokağa çıkma olasılığı çok yüksek. Yanınızda tabanca olmasın, libidonun etkisiyle önüne geleni öldürebilirsiniz. Ayran içerken dikkatli olun. Bir süre fasülye yemeyin.
Kova (22 Ocak-19 Şubat)
Yolculuğa çıkmayı düşünüyorsunuz. Ama dikkat edin. Güneş çarpması ve beyin kanaması görülüyor. Ayrıca yabancı bir ülkede yankesiciler sizi soyup soğana çevirecek. Bunun için oturun oturduğunuz yerde. Kıpırdamayın. Ayrıca çay içerken dikkat edin.
Balık (20 Şubat-20 Mart)
İki kadından kurtulmak için planlar yapıyorsunuz. Ama o iki kadın da birbirinden habersiz sizden kurtulmak için planlar yapıyorlar. Dikkat edin. Tehlike karşısındasınız. Yoğurt yerken dikkat edin.

Benzer Haberler