Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk”un  yeni fragmanı yayınlandı

Yayın tarihi: 22 Şubat 2024 Perşembe 7:00 am - Güncelleme: 20 Şubat 2024 Salı 11:03 pm

2021 yılında izleyiciyle buluşan Godzilla vs. Kong ’un devam filmi “Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk”un  yeni posteri ve ikinci fragmanı yayınlandı.  

Filminin büyük hesaplaşması, kudretli Kong ve korkunç Godzilla’yı dünyamızda saklı, keşfedilmemiş devasa bir tehditle karşı karşıya getiren, onların ve bizim varlığımıza meydan okuyan yepyeni bir macera ile devam ediyor.  Devam filminde bu olağanüstü varlıkların şekillenmesine yardımcı olan ve onları sonsuza dek insanlığa bağlayan efsanevi savaşı ortaya çıkarırken, bu Titanların geçmişlerini ve kökenlerini, Kafatası Adası’nın ve ötesinin gizemlerini daha da derinlemesine araştırıyor.

“Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk” filminin yönetmen koltuğunda Adam Wingard oturuyor.  Filmin başrollerinde Rebecca Hall ve Brian Tyree Henry yer alırken, onlara Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns ve Fala Chen eşlik ediyor.
Filmin senaryosunu Terry Rossio, Simon Barrett ve Jeremy Slater tarafından kaleme alınıyor. Yapımcılığını Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni ve Brian Rogers üstleniyor.  Başyapımcılar ise Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno, Kenji Okuhira.

İlginizi çekebilir: Apple’ın Godzilla dizisinden yeni fragman

Görüntü yönetmenliğini Ben Seresin yapıyor. Yapım tasarımcısı Tom Hammock, kurgucu Josh Schaeffer, kostüm tasarımcısı Emily Seresin’le iş birliği yapıyor.  Filmin müziklerinin bestecileri ise Tom Holkenborg ve Antonio Di Iorio.

Poco X6 Pro inceleme

Kaynak: TELE1