Gelecek Partisi’nde istifa depremi!

28 Ocak 2021 Perşembe

Gelecek Partisi’nde istifa depremi!

Türkiye siyasetinde nabzın çok hızlı attığı bu günlerde Gelecek Partisi istifa depremiyle sarsıldı. Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur istifa ettiğini açıklarken yeni İzmir İl Başkanı Hakan Yazar oldu.

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı ve Kurucular kurucu üyesi Cem Kavur sosyal medya hesabı üzerinden, “Kuruluşundan bu yana Gelecek Partisi için büyük
emekler ile çalıştım. Kurucu İl Başkanlığımın sonrası, Kütahya ve Burdur Koordinatörü olarak devam ettiğim görevimi, ekibim ve ailemin desteği ile buraya kadar getirebilmiş bulunuyorum.

Parti üyeliğim ve mevcut görevimden konuşulanlar ile yapılanların ne yazık ki hiçbir zaman örtüşmediği, disiplin ,liyakat ve etik değerlerinin zayıf olduğunu düşünmem sebebi ile istifamı tüm kamuoyuna saygı ile sunuyorum hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

YENİ İZMİR İL BAŞKANI HAKAN YAZAR
Kavur’un istifasının ardından Gelecek Partisi Hatay İl Başkanlığı, sosyal medya hesabı üzerinden yeni İzmir İl Başkanının Hakan Yazar olduğunu duyurarak, “İzmir İl Başkanımız olarak Hakan Yazar atanmıştır. Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileriz” denildi.

Benzer Haberler