Aralarında polisler de vardı. Gece kulübünde yaşanan silahlı çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı

1 Ağustos 2019 Perşembe

İstanbul Ataşehir de Taym Karaoke isimli gece kulübünde yaşanan silahlı çatışmaya ilişkin soruşturma süreci tamamlandı. Aralarında, İstanbul Emniyetinde görevli polis memurlarının da olduğu 12 kişi hakkında dava açıldı. O gece kulübündeki çatışma ilişkin görüntüler de ortaya çıktı.

İstanbul Ataşehir Taym Karaoke isimli gece kulübünde yaşanan silahlı çatışmaya ilişkin soruşturma süreci tamamlandı. Aralarında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Spor Şube’de görevli polis memurları Uğur Ö. ve Mustafa P.’nin de olduğu 12 kişi hakkında dava açıldı. Gece kulübündeki o çatışma anlarına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Ruhsatsız olduğu belirlenen gece kulübünde çatışmanın yaşandığı esnada, mekanda olan bir diğer isim olan İstanbul Spor Şube Müdürü M. K. da davada tanık olarak dinlenecek. Bazı ifadelere göre mekanın gerçek sahibi M. K. Dava Eylül ayı sonunda görülmeye başlanacak.

POLİS MEMURLARI MEKANIN GÜVENLİĞİNİ SAĞLIYORLARDI

Dosyayı takip eden avukatlardan Berna Sulu “Yargılama aşamasında yanıtı aranacak kritik sorulardan biri, o polis memurları o gece bu mekânın güvenliğini mi sağlıyordu sorusu olacak. Dahası kimin talimatı ile oradalardı. Ki olay saat 02.00-03.00 sıralarında yaşanıyor” diye konuştu

İŞTE ÇATIŞMA ANLARI:

 

Benzer Haberler