Galaxy S22 Ultra, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı

11 Mart 2022 Cuma

Galaxy S22 Ultra, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı

Galaxy S22 Ultra Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi! Şubat ayında Unpacked etkinliğinde Galaxy S22 serisini tanıtan Samsung’un en çok konuşulan modeli, serinin en gelişmiş üyesi Galaxy S22 Ultra oldu. 6.8 inç ekrana, Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye ve 108 Megapiksel ana kameraya sahip olan telefon, şu anda satın alınabilecek en gelişmiş Android cihazlardan biri.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde 1820 kişinin katılımıyla düzenlediği etkinlikle Galaxy S22 Ultra, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı. 17 farklı ilden 1820 kişinin katıldığı #EpicUnboxing etkinliğinde dünyanın farklı yerlerinden insanlar aynı anda kutu açtı. Bu rekor, 2019’dan beri Xiaomi tarafından tutuluyordu ve 700’den fazla kişi aynı anda kutu açmıştı.

 

Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra Guinness rekoru: Aynı anda 1820 kutu açılışı.

Bu etkinlik sayesinde Samsung sadece rekor kırmakla kalmadı, aynı zamanda sınırlı sayıda özel yapım kutu hediye ederek erken satın alan müşterilerine de teşekkür etti.

Bu sınırlı sayıda üretilen kutularda Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 bulunuyordu. Başka bir deyişle, kullanıcılar Samsung’un en gelişmiş akıllı telefonunun yanı sıra bu aksesuarlara da sahip oldu. Ayrıca kutunun içinde özel bir teşekkür notu da vardı.

2GB ekran kartları madencilikte kullanılabilir mi?

Benzer Haberler