Galaxy Note 10 Lite özellikleri nasıl olacak?

3 Aralık 2019 Salı

Performans testi uygulaması olan Geekbench‘te görünen Note 10 Lite modeli aldığı puanlar ile şaşırtıyor. Note 10 Lite, Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 667 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 2030 puan almayı başarıyor.

Galaxy Note 10 Lite özellikleri nasıl olacak? Geekbench’in yeni sürümü 5.0 ile algoritmanın değiştiğini ve o yüzden puanların az göründüğü belirtelim.

Kutusundan Android 10 ile çıkacak olan telefonda Samsung’un yeni işlemcisi Exynos 9810 yonga seti yer alacak. RAM konusunda ise 6 GB RAM ile gelecek olan telefon kamerası ile de dikkat çekecek.

Galaxy Note 10 Lite

Samsung SM-N770F kod isimli telefonda 32 Megapiksel çözünürlüğünde Selfie ve 12 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera yer alacak. Amiral gemisi modellerine taş çıkacak olan bu modelin 2019 yılı bitmeden veya en geç 2020’nin ilk ışıklarında tanıtılması bekleniyor.

iPhone 12 AirPods ile birlikte gelebilir!

Alım gücü düşük ülkelerde satışa sunulacağını düşündüğümüz bu Lite serisinin Türkiye’ye gelme ihtimali de bulunuyor. Bakalım bir dönem Lite serisini sonlandıran Samsung, söylendiği gibi yeniden karşımıza çıkacak mı?

Benzer Haberler