Galaxy M ailesi bu ülkede çok beğenildi

14 Nisan 2021 Çarşamba

Galaxy M ailesi bu ülkede çok beğenildi

Yerel hayranlar bu ay Samsung Galaxy M42 adlı başka bir cihaz için hazır. Telefon, Snapdragon 750G yonga seti sayesinde 5G bağlantısına sahip olacak ve bu ay erken satışa çıkacak.

Samsung’un yakında orta sınıf segmentteki ilk 5G cihazını piyasaya sürmesi bekleniyor. Hindistan’da şirket, Samsung Galaxy M42’yi piyasaya süreceğini iddia etti. Bilgiler çevrimiçi olarak Hint-Asya Haber Servisi IANS’ta yayınlandı. Kısa mesajda ayrıca cihazın 20.000-25.000 INR arasında, yani yaklaşık 265-335 $ arasında bir fiyat aralığı olduğu iddia edildi.

Yaklaşan orta seviye oyuncu telefonu ise zaten #FastestMonster hashtag’iyle tanıtılıyor. Cihaz hakkında şimdiye kadar 6.000 mAh bataryaya ve arkada dört kameraya sahip olacağını ve ana kameranın 64MP sensöre sahip olacağı biliniyor. Tipster Mukul Sharma’ya göre, Samsung Galaxy M42 Hindistan lansmanı hemen köşede. Ayrıca bunun M serisinin ilk 5G telefonu olacağını da doğruluyor. Şimdilik, Samsung Galaxy M51, M serisindeki en yeni orta sınıf telefon ve yaklaşan Galaxy M42, sıradaki bir sonraki olabilir.

Telefonun tam lansman tarihi henüz bilinmiyor. Bir başka haberci Gadgetsdata, Galaxy M42’nin Hindistan’da Nisan ayında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Ayrıca, cihazın 5G ağını yöneteceği açıklandı doğruladı. Gadgetsdata’ya göre, cihaz muhtemelen Snapdragon 750G’den güç alacak. Moto G 5G, Hindistan’da Snapdragon 750G’ye sahip ilk telefondu ve kısa süre sonra Xiaomi Mi 10i izledi, Galaxy M42, Hindistan’da aynı özelliklere sahip üçüncü cihaz olabilir.

Apple Glass fiyatı sızdırıldı! Yok artık!

Benzer Haberler