Galatasaray’ın yıldızı İtalya yolcusu… Transfer için görüşmeye gitti

24 Mart 2022 Perşembe

Galatasaray’ın yıldızı İtalya yolcusu… Transfer için görüşmeye gitti

İtalya’ya giden Galatasaray’ın Brezilyalı savunma oyuncusu Marcao’nun, burada transfer görüşmeleri yaptığı öğrenildi. Özellikle Napoli ve Roma’nın ilgilendiği Marcao için artık resmi teklifler bekleniyor.

Galatasaray ‘ın Brezilyalı savunma oyuncusu Marcao, Milli maçlar nedeniyle takıma verilen 4 günlük izni fırsat bilerek soluğu İtalya’da aldı. Ailesiyle birlikte tatil yapan 25 yaşındaki futbolcunun, burada aynı zamanda çeşitli transfer temaslarında bulunduğu ortaya çıktı.

Fanatik’in haberine göre, özellikle Napoli ve Roma’nın yakın ilgi gösterdiği Marcao’nun, temsilcisiyle birlikte her iki kulübün yetkilileriyle de bir araya geldiği öğrenildi. Özellikle Avrupa Ligi’nde çok iyi bir sezon geçiren ve forma giydiği 8 maçın 7’sinde haftanın 11’ine seçilmeyi başaran Marcao’ya, sezon sonuna doğru çok ciddi tekliflerin gelmesi bekleniyor.

SENSİBİLE DEVREYE GİRİYOR

Marcao’nun yaptığı görüşmelerden kulübün de haberdar olduğu, ancak temaslar henüz resmiyet aşamasına gelmediği için herhangi bir aksiyon alınmadığı belirtiliyor. Eğer Sarı-Kırmızılı oyuncu herhangi bir ön protokol yaparsa, artık kulüp resmi teklifin bedeline göre bir cevap vermek durumunda kalacak. Galatasaray Yönetimi’nin beklentisi kapının en az 15 milyon Euro civarında açılması. Galatasaray’ın İtalyan Sportif Direktörü Sensibile de ülkesindeki ilişkileri kullanarak bu rakamı daha da artırmaya çalışacak.

Benzer Haberler