Galatasaray’da sürpriz iddia! Burak Elmas yeniden aday olacak

4 Mayıs 2022 Çarşamba

Galatasaray’da sürpriz iddia! Burak Elmas yeniden aday olacak

Galatasaray’da süren sıkıntılı başkanlık seçimi süreci hakkında sürpriz bir iddia ortay atıldı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın 11 Haziran’da gerçekleşecek seçim için yeni bir listeyle tekrar aday olacağı öne sürüldü.

Fanatik’in haberine göre başkanlık koltuğundaki 9 aylık çalkantılı süreç sonunda idari yönden ibra edilmeyen ve seçime gitmek zorunda kalan, ancak mahkeme kararıyla yeniden seçime girmesinin yolu açılan Burak Elmas’ın, tekrar adaylığını koymaya hazırlandığı öğrenildi. Son yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında, ekibiyle ciddi tartışmalara giren ve “Gerekirse istifa ederiz” baskıları sonrası seçim tarihini 11 Haziran olarak açıklamak zorunda kalan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, buna karşın kolay kolay veda etmeye niyetli değil. Burak Elmas’ın, başlattığı projeleri tamamlamak amacıyla yeniden seçime girmek üzere liste çalışmalarına başladığı ve ekibinin neredeyse tamamına yakınını değiştirmeyi planladığı ortaya çıktı.

YENİ EKİP KURACAK

Elmas’ın, özellikle Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki arazinin satışı sırasında kulübün başında olmak ve süreci yönetmek istediği belirtiliyor. Bununla birlikte futbol şubesinin Kemerburgaz’daki yeni yapılacak tesislere taşınması operasyonunda da Burak Elmas’ın etkin rol oynamayı düşündüğü ifade edildi. Başkan’ın ayrıca, çok daha güçlü isimlerle yeni bir liste oluşturmak istediği ve bu yönde yoğun temaslara başladığı kaydedildi.

TORRENT İLE YOLLAR AYRILACAK

Bu arada Burak Elmas’ın yeniden seçilmesi durumunda Domenec Torrent’le de yolları ayıracağı, yerli bir hocayla çalışıp, tüm transferleri kendi ekibiyle birlikte gerçekleştirmeye hazırlandığı öğrenildi.

Galatasaray’da yeni başkan adayı belli oldu

Benzer Haberler