Galatasaray’da Marcao ile Kerem Aktürkoğlu barıştı!

9 Eylül 2021 Perşembe

Giresunspor maçında Kerem Aktürkoğlu’na saldıran ve PFDK tarafından 8 maç men cezası alan Marcao, takım arkadaşından tüm takım önünde bir kez daha özür diledi. Sarı Kırmızılı ekip de iki futbolcunun barıştığını açıkladı.

Giresunspor- Galatasaray mücadelesinde takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu‘na önce kafa atıp, sonra yumruklayan Marcao‘ya PFDK 8 maç men ve 21.000 TL para cezası vermişti. Sarı Kırmızılı ekip de Brezilyalı stopere 150.000 Euro para cezası verirken yıldız oyuncuyu UEFA Avrupa Ligi listesine dahil etmişti.

Florya’da takımla idmanlara başlayan Marcao, Milli Takım ‘dan dönen Kerem Aktürkoğlu’ndan özür diledi. Sarı Kırmızılı ekip, iki futbolcunun takım arkadaşları önünde barıştığını açıkladı.

Kerem’den bir kez daha özür dileyen Marcao, olmaması gerek bir hareket yaptığını vurguladı ve şu ifadeleri kullandı:

‘YAPMAMAM GEREKEN BİR DAVRANIŞI GÖSTERDİM’

”Öncelikle hepinizden özür diliyorum. Öncelikle Kerem kardeşimden. İnanılmaz pişmanım. Yapmamam gereken bir davranışı gösterdim. Hiç istemediğim bir davranışı gösterdim. O yüzden başta Kerem kardeşimden, bütün arkadaşlarımdan, Fatih Hocam’dan, yardımcılarından ve bütün staff ekibinden özür dilerim. Hiç tasvip etmediğim bir hareketti. Olmaması gereken bir hareketti. Çok fazla konuşulacak bir şey de yok. Yüzde 100 ben suçluyum bu çok ortada o yüzden bir kere daha Kerem kardeşimden özür dilemek istiyorum.”

Benzer Haberler