Galatasaray’da ‘erken seçim’ hazırlığı! İşte ilk aday…

8 Ekim 2020 Perşembe

Kadroya istenen takviyelerin yapılamaması Galatasaray’da muhalifleri harekete geçirdi. Erken seçim için çalışmalara başlayan muhalefet, Burak Elmas’ı başkanlık için hazırlıyor.

Yönetim ve teknik direktör Fatih Terim arasında büyük bir gerilime neden olan transfer krizi taşları yerinden oynatıyor. Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’ın taraftarlardan büyük bir tepki görmesi sonrası muhalefet kulisleri hareketlenmeye başladı.

MUHALİFLER DÜĞMEYE BASTI

Alınan bilgilere göre mayıs ayında yapılacak olağan genel kurul öncesi kulübü seçime götürmek için düğmeye basıldı. Bazı üyelerin Burak Elmas’ı adaylığa hazırladığı öğrenildi.

KULİS ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Takvim’in haberine göre, Elmas’ın bu kez adaylık teklifini kabul ettiği, gizli bir şekilde kulis çalışmalarına başladığı iddia edildi. Farklı bir grubun ise kulübün ağır toplarından birisi ile görüştüğü öne sürülüyor.

MAYISTA ADAY DEĞİL AMA ERKEN SEÇİM DE İSTEMİYOR

Bu ismin de adaylık konusunda büyük oranda ikna edildiği belirtiliyor. Başkan Mustafa Cengiz’in ise mayısta aday olmayı düşünmediği ancak erken seçim de istemediği öğrenildi.

Benzer Haberler