Galada gerilmişlerdi! Onur Tuna, Tuvana Türkay’ı sildi…

20 Şubat 2020 Perşembe

Galada gerilmişlerdi! Onur Tuna, Tuvana Türkay’ı sildi…

Onur Tuna, ‘Ağır Romantik’ filminde ki rol arkadaşı Tuvana Türkay’ı Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı. Kısa bir süre sonra ise Türkay, Onur Tuna’yı sosyal medya hesabından sildi.

14 Şubat’ta vizyona giren ‘Ağır Romantik’ filminin galasında soğuk rüzgarlar esmişti. Başrol oyuncularından Onur Tuna, “Eğlenerek bu işi yaptık. Birlikte güzel sahnelerimiz olduğuna inanıyoruz” derken Onur Tuna’nın ardından söz alan Tuvana Türkay, “Kimse filmine kötü demez.” açıklamasında bulunmuştu.

TÜRKAY ELEŞTİRİLERE ENGEL OLAMAMIŞTI

Olayın basına yansımasının ardından Türkay, Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak, “İnanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim ‘Eğlenerek çektik’ diyor. Dolayısıyla kusur görenindir.” demişti. Türkay, ‘Biz çok eğlendik, umarım izleyenler de bunu hissederler’ klişelerine girmeyeceğim” diyerek kahkaha atınca ortalık karışmıştı.

TUVANA TÜRKAY MAHKEME YOLUNA GİTTİ

Sosyal medyada oldukça ağır şekilde eleştirilen güzel oyuncunun avukatı Meltem Banko, müvekkiline yönelik sistematik bir şekilde dijital şiddet uygulandığını belirterek, bu konuda her türlü yasal yollara başvuracaklarını açıkladı.

Benzer Haberler